Központi iroda, Pozsony

A Magyar Közösség Pártjának Központi Irodája Pozsonyban található.
Postacím: Čajakova 8, 811 05 Bratislava, Slovakia
E-mail: titkarsag@mkp.sk, smk@smk.sk

Telefonszámok, e-mail címek:

  • Menyhárt József – elnök, tel.: +421-(0)2-5710 6013,
    (menyhartjozsef@mkp.sk)
  • Kocur László – pártigazgató, Tel: +421-(0)2-5710 6026
    (kocurlaszlo@mkp.sk)
  • Balta Aranka – titkárnő, tel.: +421-(0)2-5710 6013
    Fax: +421-(0)2-5710 6015
    (balta@smk.sk, titkarsag@mkp.sk)
  • Fiala Ilona – sajtótitkár +421-2-5710 6012 (press@mkp.sk) mobil: 0917-125754
  • Varga Hajnalka, országos szervező titkár, tel.: +421-2-5710 6021, mobil: 0907 779091, email: varga@mkp.sk
  • Karaffa Attila országos szervező titkár, mobil: 421-(o)-917- 990 591 / tel.: 421-(0)-257 106 023, e-mail: karaffaattila@mkp.sk
  • Porta: +421-2-5710 6042

Járási irodáink


Járás Járási elnök Titkár Az iroda postacíme Telefon
Pozsony Dudás László Balta Aranka SMK-MKP, Čajakova 8, 811 05 Bratislava
e-mail: titkarsag@mkp.sk
421-(0)-257106013
Szenc Duray Rezső Robotnícka 60, 903 01 Senec
e-mail: szenc@mkp.sk
421 -(0)-903407160
Dunaszerdahely Menyhárt József Bugár Ilona Bacsákova 240, 929 01  Dunajská Streda
e-mail: dunaszerdahely@mkp.sk
421-(0)-904/556864
Galánta Forró Krisztián Kajos Katalin SMK-MKP, ul. Zoltána Kodálya 777, 924 00 Galanta
e-mail: galanta@mkp.sk
421-(0)-917990593
Vágsellye Baranyay Alajos Baranyay Jolán č. 108, 925 83 Žihárec
e-mail: vagsellye@mkp.sk
421-(0)-918728329
Komárom Becse Norbert Hutter Mária Tiszti pavilon – Dôstojnícky pavilón, 945 01 Komárno
e-mail: komarom@mkp.sk
421-(0)-905/547433
Érsekújvár Bolya Szabolcs Bolya Szabolcs Komárňanská 39, 940 01 Nové Zámky
e-mail: ersekujvar@mkp.sk
0905/361 497
Nyitra Ladányi Lajos Tóth Klára Farská 44, 949 01 Nitra
e-mail: nyitra@mkp.sk
0908/736 256
Léva Kiss Beáta Kakas Pál Vojenská 28, 934 01 Levice
e-mail: leva@mkp.sk
421-(0)-917546073
Nagykürtös Balík László Bodzsár Gyula Písecká 3, 990 01, Veľký Krtíš
e-mail: nagykurtos@mkp.sk
421-(0)-905/717776
Losonc Csúsz Péter Marczinko Zoltán Belina 179, 986 01, Fiľakovo
e-mail: losonc@mkp.sk
421-(0)-908/780120
Rimaszombat Auxt Ferenc Molnár Zsuzsa Daxnerová 35-37, 979 01 Rimavská Sobota
e-mail: rimaszombat@mkp.sk
0908/780 109
Rozsnyó Simon Csaba Máté Gyöngyi Komenského 4, 048 01 Rožňava
e-mail: rozsnyo@mkp.sk
421-(0)-908/780110
Nagyrőce Deák János Cseszkó Lívia Mierová 90, 982 01 Tornaľa
e-mail: nagyroce@mkp.sk
421-(0)-908/780 114
Kassa-vidék Köteles László Szpisák Zsuzsanna Hviezdoslavova 32, 045 01 Moldava n/Bodvou
e-mail: kassakornyek@mkp.sk
421-(0)-907/970753
Kassa Filipko József Strihó Viktória Kováčska 38, 040 01 Košice
e-mail: kassa@mkp.sk
421-(0)-905/575646
Nagymihály Mihók Gábor Varga Tibor Námestie Istvána Dobóa 2, 079 01 Veľké Kapušany
e-mail: nagymihaly@mkp.sk
421-(0)-917/211 264
Tőketerebes Szuperák Mária Antalík Mária Hlavná 49, 077 01 Kráľovský Chlmec
e-mail: toketerebes@mkp.sk
421-(0)-915/495954

Üzenet küldése

Egyszerű szöveges üzenetet küldhet közvetlenül az alábbi űrlap kitöltésével is. (Az üzenet az MKP Központi Irodájába érkezik.)